BPDR00060620120T00
MFR.Part #
BPDR00060620120T00
JLCPCB Part #
C17216423
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.1A 1.1A 12uH 153mΩ ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS