BPRR00101051821K00
MFR.Part #
BPRR00101051821K00
JLCPCB Part #
C17618734
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.768Ω 480mA 500mA 820uH ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS