BPDR00060630100T00
MFR.Part #
BPDR00060630100T00
JLCPCB Part #
C17318587
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.3A 1.3A 10uH 65mΩ ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS