BPDR00050520330M00
MFR.Part #
BPDR00050520330M00
JLCPCB Part #
C17285805
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
320mA 320mA 33uH 694mΩ ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS