SLF1255T-150M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SLF1255T-150M-N
JLCPCB Part #
C329824
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 2.8A 2.8A 25.9mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS