BPDN00040430470T00
MFR.Part #
BPDN00040430470T00
JLCPCB Part #
C17373266
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
47uH 480mA 560mA 599mΩ ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS