LVH252A12H-1R0M-N
MFR.Part #
LVH252A12H-1R0M-N
JLCPCB Part #
C285848
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1uH 3.2A 3A 49mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS