BPAL000808453R3T0E
MFR.Part #
BPAL000808453R3T0E
JLCPCB Part #
C17264319
Package
SMD,7.5x7.5mm
Description
11.4mΩ 3.3uH 6A 6A ±30% SMD,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS