BPDN000404234R7Y00
MFR.Part #
BPDN000404234R7Y00
JLCPCB Part #
C17308660
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.3A 1.9A 4.7uH 68.8mΩ ±25% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS