BPDN000404238R2Y00
MFR.Part #
BPDN000404238R2Y00
JLCPCB Part #
C17559222
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.6A 8.2uH 94.8mΩ 950mA ±25% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS