BPDR00040416101T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDR00040416101T00
JLCPCB Part #
C17699932
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
100uH 170mA 170mA 2.2Ω ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS