BPCI001212805R6MA0
MFR.Part #
BPCI001212805R6MA0
JLCPCB Part #
C5603994
Package
SMD,12x12mm
Description
10.5A 16.8mΩ 5.6uH 6.7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS