BPDL000404151R2T00
MFR.Part #
BPDL000404151R2T00
JLCPCB Part #
C17606468
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.2uH 1.5A 2.7A 38mΩ ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS