BBGK00160808400Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBGK00160808400Y00
JLCPCB Part #
C6513978
Package
0603
Description
1 40Ω@100MHz 60mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS