BPDC000505303R2T00
MFR.Part #
BPDC000505303R2T00
JLCPCB Part #
C17589233
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
2.3A 3.2uH 42mΩ ±30% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS