BPCI00121280220TA0
MFR.Part #
BPCI00121280220TA0
JLCPCB Part #
C5558263
Package
SMD,12x12mm
Description
22uH 3.6A 43.2mΩ 5.3A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS