AMRU00101040150MA1
MFR.Part #
AMRU00101040150MA1
JLCPCB Part #
C5551127
Package
SMD,11.6x10.2mm
Description
15uH 45mΩ 6.25A 6A AEC-Q200 ±20% SMD,11.6x10.2mm Power Inductors ROHS