BPDR00050530220M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDR00050530220M00
JLCPCB Part #
C17357095
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
22uH 235mΩ 700mA 700mA ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS