BPDN000404233R3Y00
MFR.Part #
BPDN000404233R3Y00
JLCPCB Part #
C17423257
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.45A 2.2A 3.3uH 56.3mΩ ±25% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS