SBK160808T-110Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SBK160808T-110Y-N
JLCPCB Part #
C285655
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 11Ω@100MHz 500mA 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS