BPAL000606453R3T09
MFR.Part #
BPAL000606453R3T09
JLCPCB Part #
C17663925
Package
SMD,6.2x6mm
Description
19mΩ 3.3uH 3.5A 3.7A ±30% SMD,6.2x6mm Power Inductors ROHS