CS0402-30NJ-S
MFR.Part #
CS0402-30NJ-S
JLCPCB Part #
C329622
Package
0402
Description
2.35MHz 25@250MHz 30nH 350mΩ 400mA ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS