CLH2012T-22NK-S
MFR.Part #
CLH2012T-22NK-S
JLCPCB Part #
C295682
Description
1.7GHz 18@100MHz 22nH 300mA 500mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS