CLH1608T-82NJ-N
MFR.Part #
CLH1608T-82NJ-N
JLCPCB Part #
C285974
Description
12@100MHz 1Ω 300mA 82nH 900MHz Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS