BMMA000505181R0MX2
MFR.Part #
BMMA000505181R0MX2
JLCPCB Part #
C6515331
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
17mΩ 1uH 8A 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS