BPSD00060525680K00
MFR.Part #
BPSD00060525680K00
JLCPCB Part #
C17507120
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
520mA 68uH 900mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS