BPDR00060630270T00
MFR.Part #
BPDR00060630270T00
JLCPCB Part #
C17614263
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
175mΩ 27uH 850mA 850mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS