BBPY00321611100Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBPY00321611100Y00
JLCPCB Part #
C7219219
Package
1206
Description
1 10Ω@100MHz 15mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS