UPB160808T-221Y-N
MFR.Part #
UPB160808T-221Y-N
JLCPCB Part #
C280698
Package
0603
Description
1 2.5A 220Ω@100MHz 40mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS