CS0402-8N2H-S
MFR.Part #
CS0402-8N2H-S
JLCPCB Part #
C285955
Description
100mΩ 22@250MHz 4.4MHz 680mA 8.2nH ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS