CLH1005T-22NJ-S
MFR.Part #
CLH1005T-22NJ-S
JLCPCB Part #
C142243
Description
2.2GHz 22nH 300mA 700mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS