BMRA000505301R0MA1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMRA000505301R0MA1
JLCPCB Part #
C2838333
Package
SMD,5.7x5.4mm
Description
11A 15mΩ 1uH 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.4mm Power Inductors ROHS