LLXND6060KKT6R8MMG
MFR.Part #
LLXND6060KKT6R8MMG
JLCPCB Part #
C6079342
Package
2424
Description
1.2A 1.2A 220mΩ 6.8uH ±20% 2424 Power Inductors ROHS