XGL4015-101MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XGL4015-101MEC
JLCPCB Part #
C7417173
Package
1616
Description
100nH 19A 2.2mΩ 24.5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS