CLH2012T-15NJ-S
MFR.Part #
CLH2012T-15NJ-S
JLCPCB Part #
C180931
Description
15nH 18@100MHz 2GHz 300mA 400mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS