AWVC00606028220M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
AWVC00606028220M00
JLCPCB Part #
C17338765
Package
2424
Description
1.4A 1.5A 135mΩ 22uH AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS