BPSD00050432680K00
MFR.Part #
BPSD00050432680K00
JLCPCB Part #
C17309500
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.117Ω 460mA 68uH ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS