LSXND6060YEL1R8NMG
MFR.Part #
LSXND6060YEL1R8NMG
JLCPCB Part #
C6079766
Package
2424
Description
1.8uH 19mΩ 3.9A 7.2A ±30% 2424 Power Inductors ROHS