ABGK00160808121Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
ABGK00160808121Y00
JLCPCB Part #
C6117079
Package
0603
Description
1 120Ω@100MHz 150mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS