MHCB06030-1R5M-C1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MHCB06030-1R5M-C1
JLCPCB Part #
C285811
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5uH 15mΩ 18A 9A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS