BPSD00060525100K00
MFR.Part #
BPSD00060525100K00
JLCPCB Part #
C17534154
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.2A 10uH 180mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS