PTKM50R-59H
MFR.Part #
PTKM50R-59H
JLCPCB Part #
C17520355
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
22mΩ 3.3A 50uH 6.9A ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS