CTVF-1-301K-05
MFR.Part #
CTVF-1-301K-05
JLCPCB Part #
C6146466
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
160mΩ 3.4A 300uH ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS