CTVF-0-151K-05
MFR.Part #
CTVF-0-151K-05
JLCPCB Part #
C5976788
Package
Plugin,D=16.5mm
Description
150uH 5.2A 65mΩ ±10% Plugin,D=16.5mm Power Inductors ROHS