CTVF-1-1R8L-10
MFR.Part #
CTVF-1-1R8L-10
JLCPCB Part #
C7118361
Package
Plugin,D=16.5mm
Description
1.8uH 18.2A 6mΩ ±15% 插件,D=16.5mm Power Inductors ROHS