1.5CE160A BK PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5CE160A BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667139
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 136V 160V 219V 5uA 6.8A@10/1000us TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS