CTVF-0-4R7L-10
MFR.Part #
CTVF-0-4R7L-10
JLCPCB Part #
C7118359
Package
Plugin,D=12.7mm
Description
11.9A 12mΩ 4.7uH ±15% 插件,D=12.7mm Power Inductors ROHS