CTLL1608F-FH27NK
MFR.Part #
CTLL1608F-FH27NK
JLCPCB Part #
C5579840
Description
1.9kHz 12@100MHz 27nH 450mΩ 500mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS