CTTF0402F-9N1S
MFR.Part #
CTTF0402F-9N1S
JLCPCB Part #
C7117942
Description
1.1Ω 13@500MHz 220mA 5.5GHz 9.1nH 0402 Inductors (SMD) ROHS