CTDLW43SF-101Y
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTDLW43SF-101Y
Description
-40℃~+125℃ 100uH@100kHz 10MΩ 125V 150mA 2 2Ω 5.8kΩ@10MHz 50V - Common Mode Filters ROHS